Nové webové stránky

Vážený zákazníku,
v průběhu minulých let byli naši zákazníci velmi spokojení s naší webovou stránkou a naším online obchodem, ale aktualizace už byla nezbytná. S potěšením vám oznamujeme, že jsme spustili novou a aktuálnější webovou stránku. Adresa zůstává stejná a tabulky vypadají více méně stejně, ale přidali jsme spoustu nových funkcí, které si doufejme oblíbíte:
Přihlašovací údaje zákazníka:
V budoucnu budete mít svůj vlastní účet. Bude proto potřeba, abyste se přihlásili pomocí e-mailové adresy a hesla. Pokud heslo zapomenete, nemusíte se strachovat, pomůžeme vám.
Předchozí objednávky:
Výsledkem nového přihlašovacího systému je, že bude v budoucnu možné zobrazit předchozí objednávky. Jen několik kliknutí bude potřeba na zopakovaní předchozí objednávky, vytištění faktury nebo poznámky s pokyny, pokud ji budete potřebovat.
Porovnání produktů a jejich přidání na seznam přání:
Na nové webové stránce můžete nyní porovnat několik produktů. Můžete si je také uložit na příště přidáním do seznamu přání. A seznam přání můžete poslat e-mailem kolegovi.
Lepší řazení:
Předělali jsme posuvníky, aby byly více uživatelsky přívětivé. Současně si můžete vybrat podle jakého rozměru chcete řadit a jestli má být nahoře nejnižší nebo nejvyšší hodnota.
Těšíme se, až vás budeme moci přivítat na nové webové stránce a doufáme, že se vám bude líbit tak moc jako nám. Pokud máte jakoukoliv zpětnou vazbu (pozitivní i negativní), rádi ji uslyšíme.
Contact us!
Contact us on phone: +45 8672 0099 or per e-mail: lkm@fjedre.dk
Copyright © 2019 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.