Nové webové stránky

Vážený zákazníku,

Naši zákazníci byli celá léta s naší webovou stránkou a online obchodem spokojeni, ale přesto potřebovaly aktualizaci. Proto vám s radostí oznamujeme, že jsme nyní spustili novou a modernější webovou stránku. Adresa zůstala stejná, karty vypadají v podstatě stejně, ale přidali jsme řadu nových funkcí. Doufáme, že s nimi budete spokojeni. Celá stránka je vybudována na nové moderní platformě, která skýtá mnoho příležitostí pro další vývoj v budoucnosti.

Funkce našeho online obchodu a uživatelského rozhraní tvoříme na základě zpětné vazby od našich zákazníků, protože zákazníci jsou našimi nejlepšími soudci. Zpětná vazba – ať už je dobrá nebo špatná – je proto velmi důležitá.

Pokud narazíte na chybu, nedostatky ve funkčnosti, nesprávné odkazy a podobně, rádi bychom se o tom od vás dověděli. Pokud nám zpětnou vazbu poskytnete, budeme si vaší laskavosti a snahy velmi vážit. Neprodleně nás kontaktujte: Telefonicky: 0045 86 72 00 99 nebo e-mailem: lkm@fjedre.dk, případně kontaktujte Jørgena Sodemanna na čísle 0045 20 11 63 03.

Copyright © 2019 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.