Chat with us, powered by LiveChat

O firmě

SODEMANN PRUŽINY (SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S) se specializuje na vše, co souvisí s pružinami.

Naše společnost si od svého založení v roce 1989 důsledně udržuje své postavení předního dodavatele standardních a speciálních pružin na dánském trhu.

Máme jednu z největších nabídek pružin skladem v Evropě. Pružiny jsou připraveny k okamžitému odeslání do celého světa.

Naše pružiny jsou ideální pro zhotovování nových výrobků, zakázkovou výrobu, opravy nebo výrobu založenou na principu Just In Time. Standardní pružiny ze skladu šetří čas a peníze vynakládané na testování. Nemusíte nakupovat větší množství, než skutečně potřebujete. Objednejte, kolik skutečně potřebujete, a ušetřete na nákladech za skladování!

Všechny pružiny v našem katalogu mají své vlastní číslo a katalog obsahuje všechny potřebné technické údaje. Tak je zajištěno, že vždy dostanete tu správnou pružinu vynikající kvality.

Rádi vám pomůžeme se zakázkovými pružinami vyráběnými podle vašich výkresů a požadavků, poskytneme poradenství k použití pružin a pomůžeme s výpočty. Všechny naše výrobky se vyrábějí z prvotřídního drátu podle měřítek vysoké kvality.

Naším cílem je poskytnout vám ty nejlepší a nejrychlejší služby. Náš přístup je vždy profesionální, seriózní a osobní. Jen tak můžeme i nadále být preferovaným dodavatelem standardních pružin pro průmyslové firmy a živnostníky.

Naše otvírací doba je od pondělí do čtvrtka od 08:00 do 16:30 SEČ a v pátek od 08:00 do 15:30 SEČ. V případě naléhavých dotazů mimo pracovní dobu volejte informační linku na +45 86 72 00 99 nebo p. Jørgena Sodemanna na tel. č. +45 20 11 63 03.

Mluvíme pouze anglicky, německy a dánsky.

AAA

Nekompatibilita aplikace Internet Explorer

Tento web bohužel nefunguje dobře s prohlížečem Internet Explorer. Doporučujeme použít jeden z následujících bezplatných prohlížečů:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.