Smlouva o neprovádění změn (NCA = No Change Agreement)

Download pdfDokument NCA bohužel nelze v řádném/přiměřeném rozsahu vyplnit a podepsat, protože účel dokumentu NCA a produktová řada naší společnosti nejsou dobrá kombinace. Smlouvu o neprovádění změn není možné podepsat, protože by to vedlo k omezení standardního výrobku. Nemůžeme uplatnit omezení na standardní výrobek, protože bychom kvůli tomu nemohli v budoucnu řádně nakládat s produktovou řadou, pokud by došlo k omezení našeho standardního systému. Položku však můžeme vytvořit jako speciální položku. Díky tomu můžeme zajistit, že nebudou provedeny žádné změny, protože změny speciálních položek budou provedeny pouze na žádost zákazníka. Sami nic nevyrábíme. Jsme prodejci. Výrobky kupujeme ve velkých objemech. Poté je prodáváme a dodáváme podle přesných přání zákazníků. Prodáváme standardní pružiny, které nevyžadují certifikát ISO ani splnění jiných přísnějších norem.

Pokud existují speciální požadavky na položku, například ohledně materiálů, tolerancí atd., budeme muset vytvořit speciální pružinu.

Napište nám, abychom mohli najít uspokojivé řešení, které bude zahrnovat speciální pružinu.

Nekompatibilita aplikace Internet Explorer

Tento web bohužel nefunguje dobře s prohlížečem Internet Explorer. Doporučujeme použít jeden z následujících bezplatných prohlížečů:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.